Kalıcı Makyaj

Bursa Kalıcı Makyaj
Kalıcı makyaj; doğal pigmentleri cildin altına yerleştirme sanatıdır. Steril ve tek kullanımlık iğnelerle kişiye özel olarak doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına zerk edilme işlemidir. Pigmentasyon etkisi yaklaşık olarak 3 ile 5 yıl boyunca görünürlüğünü korur.
Kıl Tekniği ile Kalıcı Makyaj Uygulaması Nasıl Yapılır?
Kıl Tekniği ile kalıcı makyaj uygulaması ,kişinin kaşının natürel görünmesini sağlar.Uygulama kişinin kaş kıllarına paralel yapılan bir uygulamadır.Uygulama sırasında çoğu kişi uygulama anını hafif bir batma hissi olarak tarif eder. Kişinin ağrı duyarlılığı ve uygulayıcının el hafifliğine göre farklılıklar gösterecek minimum bir rahatsızlık söz konusudur. Bölgede oluşabilecek rahatsızlıkları en aza indirmek ve bölgeyi uyuşturmak için lokal anestezi uygulaması yapılır.
Kalıcı Makyaj Uygulaması Ne Kadar Sürede Uygulanıyor?
Her bölgeye göre kalıcı makyaj uygulama işlemi değişmekle birlikte genel anlamda ortalama 30 dk ile 1 saat arasında sürmektedir. İşlemin uzunluğu kişinin hassasiyetine, cilt nemine, yoğunluğuna, elastikiyetine ve cildin genel durumuna göre değişebilir.İşlemden 1 ay sonra rutuş gerekebilir.
– Bu uygulamalar karar verirken öncelikle kişi ne istediğinden emin olmalıdır.
– Olabilecekleri ve nasıl bir sonuçla karşılaşacağını bilmeli ve bu konuda uygulamayı yapacak uzmanından gerekli bilgileri almalıdır.
– Uygulama yapacak kişinin bu konudaki bilgi,beceri ve tecrübeleri sonucu etkileyen en önemli unsurlardan biridir.
– Uygulama yapılacak alanın hijyenik şartlara uygun olmalı,kullanılan iğneler disposible ( tek kullanımlık )olmalı ve kullanılan materyaller sizin gözünüzün önünde açılmalıdır.
Kalıcı Makyaj Uygulaması Sırasında ;
Her seferinde steril ve tek kullanımlık iğneler kullanılması ile herhangi bir hastalık bulaşma riski ortadan kalkar. Uygulama yapılacak bölgeye daha öncesinde sürülen lokal anestetik pomatlar(bölgeyi uyuşturan kremler) sayesinde kişi hiçbir ağrı yada acı duymamakta ve aynı gün sosyal hayata dönebilmektedir.
Cildinizi Sımartın !

Tüm Soru ve Randevu Talepleriz için Bize Ulaşabilirsiniz

Ücretsiz Cilt ve Tüy Analizi için Size en yakın şubemize bekliyoruz...
Özlüce Şube

Altın Şehir Mah A.T.K. Bulvarı Sonmeztaş Sit.
36/A1 Blok Kat:1 No:28 Nilüfer
Harita
Email: info@rosemia.com
Telefon: 0 541 848 42 44

Eski Fakülte Şube

Ortabağlar Mah Profesör Tezok Cad.
No:9 D:4 Yıldırım Bursa
Harita
Email: info@rosemia.com
Telefon: 0 541 844 89 99

Şehreküstü Şube

Reyhan Mah Mantıcılar Cad. No:21
Ayti Plaza Kat:4 D:61 Osmangazi
Harita
Email: info@rosemia.com
Telefon: 0 541 849 44 99

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin

Rose Mia - Gizlilik Politikası © 2017 Agent Yazılım