Medikal El ve Ayak Bakımı

Jetpeel Cilt Bakımı
Medikal El ve Ayak Bakımı Nedir ?
El ve ayaklar vücut organlarımız içinde en sık kullandığımız organlardandır. Özellikle de ayaklarımız tüm yükümüzü taşıyan, onlar olmadan zorlanacağımız önemli organlardandır. Ayaklar yük taşıdığı ve destek işlevi gördüğü için daha sık yorulur. Ayak sağlığı bu yüzden daha çok önem arz eder. Eller de sık kullanıldığı için çabuk kirlenir ya da mikrop kapar. Bu yüzden ellerin bakımının zamanında yapılması ellerin ve ayakların hijyenik olması önemlidir..
Medikal El-Ayak Bakımı Nelere İyi Gelir ?
Medikal el bakımı hijyenik ve steril araçlar ile yapılan bakımdır. Ellerde oluşan deformasyonlar, el tırnaklarındaki batıklar ya da ellerdeki egzama, diğer mikrobik oluşumlar, tırnakların kötü ve bakımsız olması, kötü kesilmesi gibi sorunlar daha iyi uzman ekiplerce müdahale gerektirir. Uzman kişiler tırnak ve el bakımını itina ile sağlıklı ve hijyenik ortamda yapar.

Medikal ayak bakımında ise ayaklar, ayak tırnakları, ayaktaki deformasyonlar, batıklar ve nasırlar itina ile uzmanlarca bakım görür. Daha hijyenik ortamda ayaklar bakıma tabi edilir. Özellikle de yapılan pedikür sağlık açısından önemlidir. Uzmanlarca yapılmayan pedikür birçok hastalığı beraberinde getirebilir. Bu yüzden gerek el gerekse ayak bakımı herkese emanet edilmemeli, steril ortamlarda steril araçlar ile bakım yapılan yerler tercih edilmelidir.
Cildinizi Sımartın !

Tüm Soru ve Randevu Talepleriz için Bize Ulaşabilirsiniz

Ücretsiz Cilt ve Tüy Analizi için Size en yakın şubemize bekliyoruz...
Özlüce Şube

Altın Şehir Mah A.T.K. Bulvarı Sonmeztaş Sit.
36/A1 Blok Kat:1 No:28 Nilüfer
Harita
Email: info@rosemia.com
Telefon: 0 541 848 42 44

Eski Fakülte Şube

Ortabağlar Mah Profesör Tezok Cad.
No:9 D:4 Yıldırım Bursa
Harita
Email: info@rosemia.com
Telefon: 0 541 844 89 99

Şehreküstü Şube

Reyhan Mah Mantıcılar Cad. No:21
Ayti Plaza Kat:4 D:61 Osmangazi
Harita
Email: info@rosemia.com
Telefon: 0 541 849 44 99

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak İçin

Rose Mia - Gizlilik Politikası © 2017 Agent Yazılım