Rose Mia Estetik

İnceltici Terapiler

İnceltici Terapiler

İnceltici Terapi:

Fаzlа kіlosu оlan herkes zayıflamayı ister ancak önemli olan sağlıklı zayıflamaktır. Kіmі zaman bilinçsizсe yapılan zayıflama girişimleri vücut іçіn birçok problemleri de açığa çıkаrmaktadır. Sağlıklı zayıflama noktasında sağlık problеmlеrini еtkіlеmеyеcеk yоlları sеçmеk gerekeсektir. Bir besine уüklenmek, bir bеsіn grubundan bilinçsizсe uzаklаşmаk, beslenmek іçіn уanlış vakіtlerі seçmek ya dа uzun süre midеyе açlık yaşatmak bіr çok hastalığa davеtiyе çıkаrаbilir.

Lipo Lazer:

Lipo Lazer vücudun doğal yağ yakma mekanizmasını harekete geçirerek tek seansta bile bölgesel incelme sağlayan bir zayıflama sistemidir.Lipo Lazer yap hücrelerini eritmek için diot lazer ile birlikte çalışan yenibir noktasal (bölgesel) yağ oranının azaltılması,vücudun normal yollarla atabileceği forma getirmektedir.Sistemin ürettiği kırmızı ışık yağ hücrelerinin içine odaklanmaktadır.Bu surette eritilen yağ vücudun normal yollar ile atabileceği duruma getirilmektedir.Eritilen yağ bundan sonra doğal lenf boşaltılması vasıtasıyla bedenden atılmaktadır.Lipo Lazer yöntemi bel,kalça,baldır,bacak ve hatta yüz bölgesine uygulanabilmektedir.Lipo Lazer bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulurken aynı zamanda beden ve hatlarınızın düzgünleşmesini sağlar.

Lenf Drenaj:

Lenf Drenaj özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasını sağlar.Ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve böylece hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışını sağlayarak metobolizmanın hızlanmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Ozon Sauna:

Ozon Sauna sağlığı kötü yönde tehdit eden yağ asitleri,ağır metobolik elementler ve zararlı toksinlerin kalbe yüklenmeden vücuttan atılmasına yardımcı olur.Ozon saunada 30 dakikalık sensta 600-1000 cc ter ve 350-500 kalori ile istediğiniz kadar kilo kaybedebilirsiniz.Oksijen yağı yakarak enerjiye dönüştürdüğünden hem kilo kaybeder hemde enerji kazanırsınız.Ayrıca ozon sauna infrared,hidroterapi ve aroma terapi gibi yöntemlerle kombine edildiğinde bir seansta istenirse 1-2 kg kadar vermeniz ve yağ dokusunu eritmeniz mümkündür.

Vibro Terapi (G-5):

Selülit ve Masaj tedavilerinde kullanılan G-5 cihazının temel görevleri arasında kan dolaşımına yardımcı olmak,metobolizmanın çalışmasını hızlandırmak ve kas gerginliğini azaltmak vardır.G-5 titreşim (vibrasyon) yöntemiyle çalışır.G-5 vücuttaki dolaşımın hızlanmasıyla katılaşmış yağları serbest radikallere çevirir ve vücuttan idrar yoluyla atılmasını sağlar.Mekanik titreşim dalgaları fizyo terapide, selülit tedavisinde,cilt altı dokularının hareketlendirilmesinde ve vücudun şekillendirilmesinde oldukça etkilidir.

Power Plate (Minimum zamanda Maksimum Sonuç):

Dünya çapında güvenle kullanılmakta olan Power Plate,kaslara aktif egzersiz etkisi yaptırarak metobolizmayı hızlandırır ve böylece depolanmış yağların hızlı bir şekilde enerjiye dönüştürerek yakılmasını,aynı zamanda deforme olmuş kasların sıkılaşmasını sağlar.Power Plate metobolizmayı hızlandırıcı bu etkisinden dolayı aynı zamanda kilo verme sürecindede yardımcı olur.Dolayısıyla Power Plate bölgesel fazlalıklar,vücudun sıkılaşması ve kısa sürede forma girmesi bakımından son derece etkilidir.