Rose Mia Estetik

Jetpeel Cilt Bakımı

Jetpeel Cilt Bakımı

Jetpeel Nedir?

Devrim yaratan yüksek teknolojiye sahip jetpeel sistemi;doğal gazlar(hava,Q2 vb)serumfizyolojik kullanılarak süpersonik jet akımlarla uygulanan ağrısız bir tedavi yöntemidir.İlk uygulamada bile ciltte ayırtedilebilir bir yumuşaklık,nemlilik ve parlaklık sağlar.Sağlıklı bir cilde sahip olmak için kolay ve yeni bir cilt bakım yöntemidir.Derin temizlik,nemlendirme,oksijenizasyon etkilerinin toplamı ile ciltte yenileme yapar.Bu uygulama tek başına veya farklı cilt yenileme uygulamaları ile birlikte kullanılarak da sonuçların etkinliği artar.
Jetpeel uygulaması cilt üzerinde aynı anda 5 farklı etki gösterir.

1) Süpersonik jet akımlarla serumfizyolojik ve oksijeni cildinize uygular.
2) Gözenekler açılır.
3) Cilt yüzeyünde peeling yapar.
4) Ciltte mikro dolaşım imkanı sağlar.
5) Tedavi sonunda cilt daha canlı,parlak ve genç bir görünüme sahip olur.

Hangi Koşullarda Jetpeel Uygulaması Yapılır?

Cilt detoxu,cilt temizliği(gözenek-komedon)cilt nemlendirilmesinde kullanılabildiği gibi tedavi amaçlı olarakta yara izleri,güneş ve yaşlılık lekeleri,kırışıklık,aktif akneler,akne izleri,birçok cilt tedavisindede kullanılabilen bir sistemdir.

Jetpeel Uygulaması Vücudun Hangi Bölgelerinde Kullanılabilir?

Jetpeel tedavileri daha çok yüze,boyuna ve dekolte alanlara uygulanmaktadır. Ancak vücudun derin temizleme ve nemlendirme gerektiren diğer alanları içinde el, ayak,göğüs,sırt ve dirsekler uygulama yapılabilmektedir.Seans sayısı, tedavinin süresi ve sıklığı uzmanlar tarafından hastanın problemine bağlı olarak belirlenir.Jetpeel tedavileri minimum 7,maksimum 30 günde bir uygulanır.

Jetpeel Tedavileri Sonrasında Nasıl Görünür ve Hissedilir?

Jetpeel uygulamaları esnasında cilt pembe bir renk alabilir,cilt tipine bağlı olarak rengi dahada açılabilir. Ancak tedaviden 15-30 dk sonra cilt kendi rengine döner. Hastalar hiçbir rahatsızlık hissetmeden günlük aktivitelerine dönebilirler. Jetpeel tedavisi tamamen ağrısız ve çok daha hızlı iyileşme süresi ile yara oluşturan uygulamalardan çekinen hastalarda güvenle uygulanabilir.

* Temizleme ve arındırma
* Cilt detoxu
* Peeling
* Antiaging uygulamalarında
* Kırışıklık tedavisinde
* Hiperpigmentasyon
* Doğum çatlakları
* Akne-skar tedavilerinde
* İğnesiz mezoterapilerde
* Yüz,vücut ve saçlı deride