Hizmetlerimiz

Burada Çok
Güzellik Var...

Buz Başlıklı Epilasyon


Buz lazer, epilasyon teknolojisinde büyük sıçrama yaratan ütüleme uygulamasına, buz başlık eklenerek acısız epilasyonu sağlayan bir cihazdır. Kadınlar ve erkekler için istenmeyen tüylerden sonsuza dek kurtulmanın en acısız ve konforlu yoludur. Soprano Ice, bu gelişmiş teknolojinin patentli markasıdır..


Devamı

Cilt Bakımı


Günümüzde hava kirliliği, sigara kullanmak, düzensiz beslenme, yaşın ilerlemesi cilt sağlığının bozulmasına, cildin elastikiyetini yitirmesine neden olan faktörlerdir.Rosemia olarak kimyasal madde kullanılmayan, suyun mekanik etkisiyle cildin hafif soyulduğu, ölü dokuların atıldığı, canlandırıldığı son teknoloji işlemlerden biridir..


Devamı

Depilasyon


Rosemia Depilasyon işlemi ile vücutta istenmeyen kıllardan kurtulmak için depilasyon işlemleri tercih edilmektedir. Depilasyon istenmeyen tüylerden geçici olarak kurtulma işlemine verilen isimdir.Bursa'da makine ekipmanı olarak en iyi ekipmana sahip merkezimize sizleri bekleriz.


Devamı

İnceltici Terapiler


Rosemia Estetik & Güzellik olarak tamamen doğal ve ağrısız bir uygulama olan LPG, vücudu sıkılaştırmaya yardımcı olur ve selülit görünümünü azaltır.


Devamı

Jetpeel Cilt Bakımı


Jetpeel cilt bakımı teknolojisi güvenli bir şekilde uygulanan peeling işlemidir. Cilde hem masaj yapar hem de cildin ihtiyacı olan en alt katmana kadar vitamin ve mineral geçişini hızlandırır.


Devamı

Kalıcı Makyaj


Kalıcı makyaj, geniş renk skalalı pigmentlerin tek kullanımlık iğneler aracılığı ile derinin ikinci katmanına yerleştirilmesi işlemidir. Medikal makyaj olarak da bilinen uygulama, dövme işlemiyle çok karıştırılan işlemler olsa da aslında birbirlerinden farklıdırlar.


Devamı

Kimyasal Peeling


Rosemia Güzellik&Estetik olarak Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için kadın erkek pek çok insan çeşitli dermokozmetik uygulamalardan faydalanmaktadır.Bunlardan en önemlilerinden biri de kimyasal peelingtir. Bu uygulama cildin kendini yenileme özelliğinden faydalanılarak, ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlar.


Devamı

Medikal El ve Ayak Bakımı


Rosemia Güzellik&Estetik olarak Medikal el ve ayak bakımı; günlük hayatta birçok kişinin problemi olan bazı deri ve tırnak hastalıklarının tedavisi öncesinde veya uygulanan tedaviyi hızlandırmak için yapılan yardımcı sağlık uygulamalarını kapsamaktadır.


Devamı

Somon Dna


Rosemia Güzellik&Estetik olarak Somon DNA tedavisi, saf hyalüronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen DNA moleküllerinin, ciltte hücre tazeleme amacıyla kullanıldığı cilt gençleştirme yöntemlerinden.


Devamı